Prodhuesi i strukturës së formës së çelikut në formë të veçantë mund të personalizohet

Përshkrim i shkurtër:


 • Gama e çmimeve FOB: 1000-6000
 • Aftësia e furnizimit: Mbi 30000 T
 • Nga sasia: 2 T ose më shumë
 • Koha e dërgimit: 3-45 ditë
 • Dorëzimi në port: Qingdao, Shanghai, Tianjin, Ningbo, Shenzhen
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Prezantimi

  Çeliku me formë speciale është shkurtesa e çelikut me seksion kompleks dhe në formë të veçantë, i cili i përket një lloj çeliku të seksionit dhe është i ndryshëm nga emri i çelikut të seksionit të thjeshtë. Sipas proceseve të ndryshme, ai mund të ndahet në çelik në formë speciale të mbështjellë në nxehtësi, çelik në formë speciale të tërhequr në të ftohtë (të tërhequr në të ftohtë), çelik në formë speciale të formuar në të ftohtë, çelik në formë speciale të salduar, etj. një nga katër llojet kryesore të çelikut (lloji, tela, pllaka dhe tub), dhe është një çelik i përdorur gjerësisht. Sipas formës së seksionit, çeliku i seksionit ndahet në çeliku të seksionit të thjeshtë dhe çelikut të seksionit kompleks ose të veçantë (çelik në formë të veçantë). Zakonisht çeliku në formë të veçantë i referohet çelikut në formë speciale të mbështjellë në nxehtësi. Çeliku në formë speciale të petëzuar në nxehtësi është një çelik i petëzuar në nxehtësi që dallon çelikun katror, ​​çelikun e rrumbullakët, çelikun e sheshtë dhe format e zakonshme.

  Parametri

  Artikulli Çeliku në formë të veçantë
  Standard ASTM, DIN, ISO, EN, JIS, GB, etj.
  Materiali

   

  Q195Q235Q345SS400A36Q235BQ355BQ355CQ355DQ355EQ420BQ235JRQ355JRetj.etj.
  Madhësia

   

  Jepni foto, sipas kërkesës
  Sipërfaqe Ngjyra natyrale, ngjyra e ndezur, e zezë, me veshje ose sipas kërkesave të klientit
  Aplikacion

   

  Përdoret gjerësisht në strukturat civile, impiantet industriale dhe ndërtesat moderne të larta: ura, pajisje të rënda, autostrada, korniza anijesh: miniera mbështetëse, menaxhim bazë, inxhinieri digash, harduer, ndërtim, automobila, ndërtim anijesh, petrokimike, makineri, mjekësi, ushqim, energji elektrike, Energji, hapësirë ​​ajrore dhe dekorime të tjera arkitekturore. Përpunimi më i gjerë i pjesëve të zakonshme mekanike, pjesëve të zakonshme të çelikut, shufrave CD, bulonave, dadove, etj.
  Eksporto në

   

  Amerika, Australia, Brazili, Kanadaja, Peruja, Irani, Italia, India, Mbretëria e Bashkuar, Arabia etj.
  Paketa

  Paketa standarde e eksportit, ose sipas nevojës.

  Afati i çmimit EXW, FOB, CIF, CFR, CNF, etj.
  Pagesa T/T, L/C, Western Union, etj.
  Certifikatat ISO, SGS, BV.

  Trego Produktet

  whhww

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni